WSPÓŁPRACA

Learning from Hollywood to jeden z najszybciej rozwijających się blogów wnętrzarsko-lifestyle’owych. Wyróżniają go oryginalne i merytoryczne treści. Znakiem rozpoznawczym bloga są artykuły opisujące filmowe wnętrza, a także różne inne filmowe konteksty. Do tego na stronie można znaleźć wysokiej jakości treści poradnikowe. Dzięki temu czytelnicy znajdują tu nie tylko inspiracje, ale też praktyczne podpowiedzi, jak urządzić wnętrze.

Blog odwiedzają osoby zainteresowane urządzaniem i dekorowaniem wnętrz, filmami, kinem, designem oraz świadomym stylem życia. Moi czytelnicy to osoby otwarte na świat, chcące żyć ciekawie i w dobrym stylu. Filmy często ich inspirują, ale nie są jedynym punktem odniesienia.

Średnio miesięcznie na blog Learning from Hollywood zagląda 70-80 tys. unikalnych użytkowników, którzy wykonują ok. 100 tys. odsłon.

Jestem uczestnikiem wydarzeń zarówno z branży wnętrzarskiej i filmowej — festiwalach, targach, premierach. Bywam też w mediach, gdzie najczęściej opowiadam o urządzaniu wnętrz bądź inspiracjach ze srebrnego ekranu. Więcej o mojej obecności w mediach znajdziesz tutaj.

Chcesz podjąć ze mną współpracę? Musisz wiedzieć, że do każdej propozycji podchodzę indywidualnie, proponując dopasowane działania i formy promocji: od standardowych postów sponsorowanych, konkursów i recenzji, po warsztaty, prelekcje, wyjazdy studyjne i znacznie więcej. Podejmuję współpracę z markami i firmami, które są spójne z tym, co tworzę i pokazuję na blogu.

Kontakt

Napisz do mnie: anna@learningfromhollywood.pl


Do tej pory zaufali mi m.in.:
2 Comments

  1. Bardzo fajny ten blog, podoba mi sie całokształt 🙂

  2. Uwielbiam tego bloga wnętrzarskiego! Macie kapitalne wpisy i genialną treść, pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.