KONKURS! Wygraj podwójne bilety do Multikina [rozstrzygnięty]

Chcesz wygrać podwójne zaproszenie do dowolnego Multikina w Polsce? Weź udział w moim konkursie! Zadanie jest bardzo proste, wystarczy wskazać, o jakim filmie powinnam napisać. Szczegóły znajdują się poniżej. Konkurs trwa do niedzieli, do północy.

Konkurs

 

Zwycięzcy konkursu:

 

Ewelina Drozd (Grace i Frankie)

Monika Michna (High-rise)

Sławek Płoszaj (Ponad wszystko)

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie i wiele ciekawych propozycji. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej w prywatnej wiadomości na Facebooku. Filmy wskazane prze zwycięzców zostaną opisane na blogu w przeciągu miesiąca od rozstrzygnięcia konkursu.


Elementem wyróżniającym mój blog są artykuły o filmowych wnętrzach. Możecie się z nich dowiedzieć, w jakim stylu ma urządzone mieszkanie filmowa Amelia i gdzie kupuje meble Carrie Bradshaw. Właśnie z tematem filmowych wnętrz jest związany ten konkurs. Zadanie jest banalnie proste, a do wygrania trzy podwójne zaproszenia do dowolnego Multikina w Polsce na dowolnie wybrany seans. Nie czekaj zatem, konkurs trwa do niedzieli do północy.

ZADANIE KONKURSOWE

Podaj tytuł filmu z ciekawymi wnętrzami, o których chcesz przeczytać na blogu?

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

W konkursie może wziąć każdy użytkownik Facebooka, który polubił fanpage Learning from Hollywood. Co trzeba zrobić:

  1. Udostępnij na Facebooku post z informacją o konkursie. Link do posta TUTAJ.
  2. Zastanów się w jakim filmie pojawiają się ciekawe wnętrza. Sprawdź, czy o nich już nie pisałam na blogu. Sprawdzić możesz: TUTAJ. W konkursie będę brane pod uwagę tylko filmy, których nie ma pod wskazanym linkiem. Podany przez Ciebie film może być nowy bądź stary, polski bądź zagraniczny i z dowolnego gatunku filmowego – nieważne horror, komedia czy dramat. Ważne, żeby miał ciekawe wnętrza.
  3. Napisz w komentarzu pod postem na Facebooku (TUTAJ) tytuł proponowanego przez Ciebie filmu. Jedna osoba może podać jeden tytuł.

CZAS TRWANIA KONKURSU

Konkurs trwa od czwartku 15 lutego od godziny 19.30 do niedzieli 18 lutego do północy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w poniedziałek 19 lutego o godz. 12.00.

NAGRODY

Autorzy trzech najciekawszych propozycji otrzymają dwa podwójne zaproszenia do Multikina. Zaproszenie będzie można zrealizować w dowolnym Multikinie w Polsce na dowolnie wybrany seans 2D od poniedziałku do czwartku. Bilety zostaną przekazane w formie kodów. Kody można wymienić na bilety w kasie kina. Kody można zrealizować od 19 lutego do 18 marca 2018 r. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej w prywatnej wiadomości na Facebooku.

BONUS! Trzy zwycięskie propozycje zostaną opisane na blogu! W efekcie powstaną artykuły o wnętrzach z filmów, które Wy wybraliście!

Partnerem konkursu jest MULTIKINO.About Anna Oporska

Z wykształcenia historyczka sztuki oraz redaktorka. Zawodowo piszę o designie, wnętrzach, filmach i podróżach. Współpracowałam z czterykaty.pl, domosfera.pl, „Czas na Wnętrze”, Onet.pl, Allegro.pl. Jestem też „opowiadaczem”. Zdobyłam wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Prelegentów Filmowych.
Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.