W MEDIACH

Piszą o mnie i o Learning from Hollywood:

♥ 15 lipca 2019. Występ w programie „Pytanie na śniadanie” w TVP2. Rozmowa z prowadzącymi – Marzeną Rogalską i Tomaszem Kammelem – o tym, jak sobie radzić z upałami w domu. Przyczynkiem do rozmowy był mój artykuł na wskazany temat, który można znaleźć tutaj. Zapis całej rozmowy jest dostępny TUTAJ.

♥ Luty 2020. Blog LfH został wyróżniony przez stronę seomanagment.com w artykule: Blogi wnętrzarskie, czyli wszystko o aranżacji i dekoracji

♥ Styczeń 2020. Blog LfH został wyróżniony odznaką „Westwing Approved 2020” klubu zakupowego Westwing, a na którego stronie ukazał się wywiad ze mną. Można go znaleźć tutaj.

♥ W marcowym numerze „Skarbu” 03/2019 możecie znaleźć wzmiankę o moim blogu Learning from Hollywood. Został wskazany jako „Blog wart uwagi”. Wydanie online znajdziecie tutaj.

Skarb RossmannSkarb Rossmann

♥ 18.02.2018 roku byłam gościem w audycji „Sztuka jedzenia” prowadzonej przez Beatę Kwiatkowską w Radiowej Czwórce. Tematem rozmowy była „Filmowa kuchnia… od kuchni”. Więcej o audycji znajdziesz tutaj.

♥ 16.02.2018 mój blog i artykuł o łazienkowych trendach poleca na swoim blogu Joasia z Green Canoe.

♥ W grudniowym wydaniu magazynu „DIY Home” 12/2017 możecie znaleźć moje dwa świąteczne projekty DIY. Pełne wydanie znajdziecie tutaj.

♥ 22.12.2017 roku byłam gościem w audycji „Najlepszy dzień tygodnia” prowadzonej przez Kamilę Dębczak i Kubę Marcinowicza w Radiowej Czwórce. Tematem rozmowy była”Kuchnia nowym centrum mieszkania. Jak ją zorganizować?”.

Comments are closed.