Poczuj się jak Kevin sam w Nowym Jorku. Hotel Plaza ze specjalną ofertą inspirowaną filmem

Nowojorski Hotel Plaza wprowadziła do swojej oferty pełne atrakcji pakiety pobytowe inspirowane kultowym filmem „Kevin sam w Nowym Yorku”. Wszystko z okazji 25. rocznicy premiery komedii.

Kevin sam w Nowym Jorku

 

W tym roku mija dokładnie 25 lat od premiery filmu „Kevin sam w Nowym Jorku”. Drugi film o przygodach Kevina McAllistera tylko utwierdził sławę małego spryciarza. Komedia szybko weszła do kanonu kina świątecznego i stała się jednym z najbardziej znanych filmów rozgrywających się na Manhattanie. Przypomnijmy Kevin ponownie oddziela się od rodziny i zamiast jechać razem z resztą na rodzinne święta, trafia do Nowego Jorku. Nie wpada jednak w panikę. Postanawia ponownie wykorzystać chwile wolności, ale teraz z większym rozmachem. Wynajmuje więc pokój w Hotelu Plaza, jednym z najdroższych w mieście i zwiedza Manhattan. Po drodze napotyka wiele przygód i spotyka znajomych włamywaczy. Prawdopodobnie w te święta będzie kolejna okazja, żeby odświeżyć sobie film.

Przeczytaj także: TOP 12: Nowy Jork w filmach. Najlepsze filmy z Manhattanem w tle

Kevin sam w Nowym Jorku


Poczuj się jak Kevin sam w hotelu

Hotel Plaza, który odegrał w komedii „Kevin sam w Nowym Jorku” istotną rolę, postanowił w szczególny sposób uczcić 25. rocznicę premiery. Obiekt wprowadził do swojej oferty pobyty inspirowane filmem. W jego skład wchodzi nie tylko nocleg w apartamencie Kevina, ale też szereg atrakcji i aktywności. Każdy więc będzie mógł się poczuć jak bohater filmu.

Na hotelowych gości będzie czekać:
– interaktywna foto-budka
– 1 puszka farby wypełniona DVD z wszystkimi 5 filmami z serii „Home Alone” łącznie z „Kevin sam w Nowym Jorku”
– specjalny plecak nawiązujący do tego, jaki nosił Kevin w Nowym Jorku.
– serwowana do pokoju imponująca porcja lodów z owocami i śmietaną, zupełnie jak ta, którą zamówił Kevin

Do pakietu można opcjonalnie dokupić:
– vipowskie wejście na szczyt Empire State Building
– wejście na słynne lodowisko w Central Pary – Wollman Rink
– 4-godzinną wycieczkę limuzyną po Nowym Yorku, który można zwiedzać razem z mapą Kevina, gdzie zaznaczone są wszystkie miejsca, które ten odwiedził
– prywatnego fotografa, które uwieczni całą nowojorską przygodę

Oferta będzie dostępna w sprzedaży od 1 grudnia. A najniższa stawka to 895 dolarów.

Trzeba przyznać, że hotel miał świetny pomysł na ofertę. Wróżę mu sporą popularność, szczególnie, że nostalgia za latami 90. to narastający trend. Kto zresztą nie chciałby się znów poczuć jako dziecko i zjeść ogromną porcję lodów w wystawnym apartamencie? Pamiętajmy też, że w Plaza Kevin spotkał Donalda Trumpa.

Kevin sam w Nowym Jorku

 

About Anna Oporska

Z wykształcenia historyczka sztuki oraz redaktorka. Zawodowo piszę o designie, wnętrzach, filmach i podróżach. Współpracowałam z czterykaty.pl, domosfera.pl, „Czas na Wnętrze”, Onet.pl, Allegro.pl. Jestem też „opowiadaczem”. Zdobyłam wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Prelegentów Filmowych.
Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.