Udaj się w podróż z Alem Pacino

Michael Corleone z „Ojca chrzestnego”, czyli Al Pacino, został człowiekiem do wynajęcia. Za 37 tysięcy dolarów uda się z wami w podróż. Można z nim polecieć z Glasgow do Londynu, obejrzeć jego show, zjeść lunch i zrobić sobie zdjęcie z gwiazdorem.

Al Pacino, podróże z gwiazdami

Możliwość odbycia wycieczki razem z Alem Pacino oferuje firma Event Travel. Pakiet obejmuje wspólny lot prywatnym odrzutowcem aktora z Glasgow do Londynu. W stolicy Wielkiej Brytanii gwiazda „Ojca chrzestnego” daje przedstawienie, w czasie którego opowiada o swojej aktorskiej pasji i doświadczeniach zdobytych w czasie kilkudziesięciu lat wykonywania zawodu. Przed przedstawieniem przewidziany jest wspólny lunch w hotelu, a później udział w show. W cenę wycieczki wliczona jest rezerwacja miejsca w rzędach 5-7 na przedstawieniu (z możliwością dopłacenia do miejscówek w rzędach 2-4). Kolejną atrakcją jest prywatne spotkanie z gwiazdą w garderobie (czas trwania – około 20 minut). Można wówczas zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z aktorem. Na koniec uczestnicy dostają pamiątkową, oprawioną i podpisaną fotografię aktora. Cały wyjazd to koszt 37 tys. dolarów.

 

Al Pacino, podróże z gwiazdami

 

Nie ulega wątpliwości, że aktor wie jak na wszystkim zarabiać. Być może samo aktorstwo nie przynosi mu już wystarczających dochodów. Tym bardziej, że jego ostatnie występy na srebrnym ekranie spotykały się głównie z krytyką. Największe triumfy odnosił w latach 70. i 80. a także na początku 90. Światową sławę zapewniły mu role w „Ojcu chrzestnym”, „Serpico”, „Człowieku z blizną” czy „Zapachu kobiety”. Za ten ostatni film w 1992 roku zdobył Oscara. Do statuetki był wcześniej nominowany siedem razy.

 

Al Pacino, podróże z gwiazdami

About Anna Oporska

Z wykształcenia historyczka sztuki oraz redaktorka. Zawodowo piszę o designie, wnętrzach, filmach i podróżach. Współpracowałam z czterykaty.pl, domosfera.pl, „Czas na Wnętrze”, Onet.pl, Allegro.pl. Jestem też „opowiadaczem”. Zdobyłam wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Prelegentów Filmowych.
Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.