„IGRZYSKA ŚMIERCI”: ŚWIETNE PLAKATY FINAŁU SERII

W listopadzie do kin trafi finałowa część filmowej serii „Igrzyska śmierci”. Juże teraz fani mogą zobaczyć, jak wyglądają plakaty promujące obraz. Minimalistyczne afisze odwołują się do rewolucyjnego wątku finałowej rozgrywki.

 
Igrzyska śmierci, plakat filmowy
 

Ostatni film z serii „Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2” pokaże kraj Panem w stanie wojny. Katniss (Jennifer Lawrence) wraz z grupą przyjaciół zwróci się przeciwko Kapitolowi i zorganizuje zamach na prezydenta Snowa (Donald Sutherland). Ten rewolucyjny wątek stał się motywem przewodnim minimalistycznych plakatów promujących finał serii. Na utrzymanych w szarościach afiszach przedstawiono jedynie werystyczne dłonie głównych bohaterów. Plakaty możecie zobaczyć poniżej. Film trafi do polskich kin 20 listopada 2015 roku, dwa dni po światowej premierze.
 
 
Igrzyska śmiercie, plakat filmowy
 
70474.12
 
Igrzyska śmiercie, plakat filmowy
 
70476.12
 
70477.12
 
70478.12
 

About Anna Oporska

Z wykształcenia historyczka sztuki oraz redaktorka. Zawodowo piszę o designie, wnętrzach, filmach i podróżach. Współpracowałam z czterykaty.pl, domosfera.pl, „Czas na Wnętrze”, Onet.pl, Allegro.pl. Jestem też „opowiadaczem”. Zdobyłam wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Prelegentów Filmowych.
Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.