W Londynie na trzy dni otworzy się restauracja „Gry o tron”

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jakby to było stołować się tak, jak Lannisterowie? Teraz już nie musicie sobie tylko wyobrażać. W Londynie zostanie na kilka dni otworzona restauracja inspirowana serialem.

Gra o tron, serial, HBO
 

Jak donosi „Daily Telegraph” lokal będzie działać przez trzy dni między 13 a 15 lutym w Andaz Liverpool Street Hotel w Londynie. Jest to inicjatywa telewizji HBO, która w ten sposób chce uczcić wypuszczenie czwartego sezonu serialu na DVD i Blu-ray w Wielkiej Brytanii.

Stacja telewizyjna oferuje fanom serialu możliwość wzięcia udziału w uczcie. Zaproszenie na kolację można wygrać w konkursie organizowanym na stronie internetowej HBO. Szczęśliwcy będą mieli szansę spróbować „najlepszych specjałów jakie Westeros ma do zaoferowania”. Obecnie menu jest jeszcze kompletowane, jednak stacja telewizyjna ujawniła jedną potrawę: „Kłamstwa Tyriona Lannistera i jego głoszoną niewinność”, czy jak kto woli –gotowany ozór cielęcy z buraczkami, chrzanem i musztardą. Jeśli poczuliście się zachęceni i będziecie w połowie lutego w Londynie, koniecznie weźcie udział w konkursie. Może szczęście wam podpisze.

Dla tych, którzy nie wybierają się na Wyspy Brytyjskie mam zwiastun 5 sezonu. Polska premiera została zapowiedziana na 13 kwietnia.

About Anna Oporska

Z wykształcenia historyczka sztuki oraz redaktorka. Zawodowo piszę o designie, wnętrzach, filmach i podróżach. Współpracowałam z czterykaty.pl, domosfera.pl, „Czas na Wnętrze”, Onet.pl, Allegro.pl. Jestem też „opowiadaczem”. Zdobyłam wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Prelegentów Filmowych.
Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.