Możesz zamienić swoją toaletę w Żelazny Tron. „Gra o tron” nabiera nowego znaczenia…

Sformułowanie „Gra o tron” dla milionów zwykłych śmiertelników oznacza zgoła co innego niż dla bohaterów kultowego serialu HBO. Mówiąc wprost ten, kto pierwszy dostanie się do toalety może poczuć się jak władca. Ale teraz może się poczuć, jak władca Westeros. Pewna firma wymyśliła, co zrobić, żeby zwykłą, nudną toaletę zamienić w Żelazny Tron.

Gra o tron - Żelazny tron w toalecie
 
Podczas gdy Lannisterowie, matka smoków Daenerys Targaryen, Jon Snow i Nocny Król będę w ostatnim sezonie „Gry o tron” toczyć ostateczną walkę o władzę nad Westeros, ty możesz pewny zwycięstwa zasiąść na swoim własnym Żelaznym Tronie, i to bez uwalniania smoków czy walki wręcz. Wystarczy podrasować nieco porcelany tron, który już masz w swojej łazience. Na portalu Etsy sprzedawca o nazwie World Factory Design oferuje naklejki ścienne przeznaczone na ścianę za toaletą. Dzięki nim zwykła miska sedesowa nabiera nowego wymiaru…

Gra o tron - Żelazny tron w toalecie

„Ten porcelanowy tron jest mój według prawa. Wszyscy, którzy odmawiają mi do niego prawa są moim wrogami! Kalkomania nad deską sedesową wykuta z przechwyconej broni twoich podbitych wrogów to najlepszy wystrój domu wszech czasów”

– czytamy w ofercie sprzedającego. 

Dalej dowiadujemy się, że Żelazny Tron to naklejka na ścianę, do samodzielnego naklejenia za sedesem. Można ją przykleić na każdą gładką powierzchnię, a „twój lud będzie się ciebie bać i cię szanować, tylko nie skończ jak Tywin Lannister!”.

Gra o tron - Żelazny tron w toalecieNaklejka kosztuje w przeliczeniu na złotówki ok. 120 zł i jest dostępna w dwóch rozmiarach. To wyjątkowa niska cena, żeby móc zawładnąć całym królestwem.

Możesz ją kupić tutaj.

Gra o tron - Żelazny tron w toalecie
Warto dodać, że autor naklejki nie jest w żaden sposób związany z HBO ani twórcami serialu. Jest po prostu jego wielkim fanem. Osoby, które zdecydują się na zakup, powinny wiedzieć, że naklejkę równie łatwo zaaplikować na ścianę, co z niej usunąć. W zestawie jest prosta i przystępna instrukcja.

 

About Anna Oporska

Z wykształcenia historyczka sztuki oraz redaktorka. Zawodowo piszę o designie, wnętrzach, filmach i podróżach. Współpracowałam z czterykaty.pl, domosfera.pl, „Czas na Wnętrze”, Onet.pl, Allegro.pl. Jestem też „opowiadaczem”. Zdobyłam wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Prelegentów Filmowych.
Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.