Najlepsze kostiumy na Halloween filmowych postaci

Nie ulega wątpliwości, że Halloween obchodzą także bohaterowie wielu filmów i seriali. Niektórzy włożyli sporą dozę kreatywności, żeby stworzyć pamiętny kostium. Oto najoryginalniejsze przebrania na Halloween, jakie można zobaczyć na srebrnym ekranie.

friday-the-13th-5076e453d80e1

 

Halloween to amerykańska tradycja. Nic dziwnego, że wątek jego obchodów pojawia się w wielu filmach i serialach. Można w nich zobaczyć za co, lub za kogo, w najstraszniejszą noc w roku przebrali się ekranowi bohaterowie. Trzeba przyznać, że kreatywność wielu z nich wprawia w zdumienie.

Oto mały przegląd najciekawszych i najoryginalniejszych przebrań na Halloween.

 


10. E.T.


ET

Niby klasyka, ale czy kiedykolwiek faktycznie przebraliście się za ducha? E.T. miał tą odwagę i dlatego otwiera zestawienie filmowych kostiumów halloweenowych.
9. JAK POZNAŁEM WASZĄ MATKĘ


Jak poznałem wasza matke

Barney Stinson (niezastąpiony Neil Patrick Harris) wcielił się w nikogo innego, jak Toma Cruise’a z „Top Gun”. Efekt piorunujący.
8. WSPÓŁCZESNA RODZINA


halloween-modern-family-photo-3

Jak zostać sugar daddym? Nic prostszego wystarczy nosidełko dla dziecka i worek cukru. Prosto i bez zbędnych niedomówień.
7. PEŁNA CHATA


2wh2pvk

Joey, Jesse i Danny przebrali się za trio komików popularnych w połowie zeszłego stulecie – Three Stooges w składzie Moe, Larry i Curly.
6. COUGAR TOWN


Cougar-Town-Halloween_300

Brian Van Holt czyli filmowy Bobby jest „wind manem” – w wolnym tłumaczeniu człowiekiem stojącym na wietrze. Kreatywnie.
5. KARATE KID


halloween-karate-kid

Nie chcesz się wychylać na imprezie – przebierz się za prysznic, jak Daniel Larusso. Co prawda nie będziesz widoczny, ale z pewnością nie pozostaniesz niezauważony.
4. FILADELFIA


halloween-philadelphia-lawsuit-2

Denzel Washington popisał się prawniczą wyobraźnią i przebrał się za… pozew sądowy. Od razu widać, że papiery na jego marynarce do dokumenty sądowe a nie jakieś tam zeznania podatkowe.
3. TEORIA WIELKIEGO PODRYWU


3600327144612-o_crop.jpg

W kategorii zjawiska naukowe zdecydowanie wygrywa Sheldon i jego efekt Dopplera. Proste? Proste!
2. PRZYJACIELE


friends-s8e6-800x450

Jeśli zastanawiacie się czy zdobywcą drugiego miejsca jest Ross czy Chandler, to choć obaj szli łeb w łeb, to jednak Ross włożył znacznie więcej inwencji w swój kostium Sputnika.
1. BIURO


The Office - Season 6

Niekwestionowanym zwycięzcą jest bohater serialu „Biuro” John Krasinski. Tak, nie mylicie się, on jest FaceBOOKiem. I jak go nie polubić?About Anna Oporska

Z wykształcenia historyczka sztuki oraz redaktorka. Zawodowo piszę o designie, wnętrzach, filmach i podróżach. Współpracowałam z czterykaty.pl, domosfera.pl, „Czas na Wnętrze”, Onet.pl, Allegro.pl. Jestem też „opowiadaczem”. Zdobyłam wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Prelegentów Filmowych.
Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.