Odkurzacze inspirowane Gwiezdnymi wojnami. Takie rzeczy tylko od Samsunga

Firma Samsung wprowadza limitowaną serię robotów sprzątających dla fanów Gwiezdnych wojen. Dwa nowe PowerBoty nie tylko wyglądają jak Lord Vader i Szturmowiec, ale także wydają dźwięki takie same jak oni. W samą porę przed nadchodzącą premierą filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”.

Roboty sprzątające Star Wars od Samsunga

Podczas gdy wszyscy fani Gwiezdnych wojen czekają na najnowszą część sagi „Ostatni Jedi”, Samsung wypuścił limitowaną serię robotów sprzątających. Firma nie pozostawia wątpliwości – ten odkurzacz jest właśnie dla nich, dla fanów.

Pierwszy robot jest czarny i wygląda jak Darth Vader, drugi jest biały i wygląda jak Szturmowiec. Odkurzacze nie tylko przypominają bohaterów filmu, ale również zachowują się podobnie do nich, a dokładnie wydają takie same dźwięki. Model Darth Vader „oddycha” dokładnie w ten sam, charakterystyczny sposób jak jego pierwowzór. Oba odkurzacze też mają wgarną muzykę dobrze znaną fanom gwiezdnej sagi.

Roboty sprzątające Star Wars

A teraz kilka konkretów. Wersja limitowana POWERbotTM ma zespół funkcji z oryginalnej wersji robota VR7000, w tym inteligentne sprzątanie. Nowy model jest jeszcze silniejszy, z mocą ssącą 20 razy większą od oryginału. Jest łatwy w obsłudze i ma dołączonego pilota. Odkurzacze mają sensory, które wykrywają i omijają wszystkie przeszkody. Zapamiętują też mapę mieszkania, dzięki czemu nie muszą się „uczyć” wnętrza za każdym razem. Urządzenie ma także specjalną funkcję, która umożliwia dokładniejsze sprzątanie wzdłuż ścian. Natomiast w zależności od podłoża automatycznie dobierana jest siła ssania.

Roboty sprzątające z limitowanej edycji Star Wars™ będą dostępne w sklepach po 20 listopada 2017 roku. Jedyną złą wiadomością jest cena. Szturmowiec kosztuje bowiem 2 299 zł, a Darth Vader 2 599 zł. Prawdopodobnie na te modele zdecydują się jedynie najwięksi fani. Każdy za to może na te oryginalne roboty popatrzeć.

Roboty sprzątające Star Wars od Samsunga

Premiera limitowanej serii PowerBotów Samsunga

Warto dodać, że na premierze odkurzaczy nawet ciasteczka były kosmiczne.

About Anna Oporska

Z wykształcenia historyczka sztuki oraz redaktorka. Zawodowo piszę o designie, wnętrzach, filmach i podróżach. Współpracowałam z czterykaty.pl, domosfera.pl, „Czas na Wnętrze”, Onet.pl, Allegro.pl. Jestem też „opowiadaczem”. Zdobyłam wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Prelegentów Filmowych.
Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.