Lunchbox dla dzieci – wygodne pudełka na drugie śniadanie dla uczniów

Śniadaniówki, zwane również lunchboxami, to wygodne pojemniki, w których dzieci mogą przynosić do szkoły pożywne śniadania, składające się nie tylko z kanapki, lecz także porcji owoców, warzyw, orzechów czy jogurtu. Lunchbox dla dzieci jest tak samo ważnym elementem szkolnej wyprawki, jak plecak czy piórnik.

Lunchbox dla dzieci – wygodne pudełka na drugie śniadanie dla uczniów
fot. unsplash.com

Prezentujemy atrakcyjne i funkcjonalne lunchboxy do szkoły, w których można przechowywać urozmaicone drugie śniadanie bez obawy, że coś się zgniecie lub wycieknie i pobrudzi zawartość szkolnego plecaka. Lunchbox z przegródkami lub składający się z kilku połączonych ze sobą pojemników to doskonały wybór. Poznaj więc ofertę marki Monbento.

Lunchboxy dla dzieci marki Monbento

Monbento to francuska firma, czerpiąca inspirację z kultury japońskiej. Lunchboxy Monbento można rozpoznać po charakterystycznym designie nawiązującym do dalekiego wschodu. Są nie tylko piękne, lecz także funkcjonalne. Pomieszczą naprawdę wiele jedzenia. Do wyboru mamy pudełka jednokomorowe i dzielone lub składające się z kilku poziomów. Ich wzornictwo i kolory są tak różnorodne, że zdecydować się na jeden jest bardzo trudno. Dzięki atrakcyjnym pojemnikom Monbento lunchbox drugie śniadanie w szkole dziecko będzie spożywać z przyjemnością.

Dla młodszych uczniów idealny będzie Monbento Tresor, dostępny w kilku żywych kolorach, dwupoziomowy, z dwoma dodatkowymi pojemniczkami i możliwością personalizacji. Monbento Original i Square to atrakcyjne pojemniki, które pokocha młodzież. Składają się z kilku części, które można łączyć. Dla stuprocentowej pewności lunchboxy zabezpiecza się specjalną gumką.

Wszystkie pojemniki Monbento są wykonane z materiału bezpiecznego w kontakcie z żywnością, szczelne i stylowe.

Atrakcyjny i praktyczny lunchbox do szkoły

Lunchbox do szkoły ma być pojemny, lecz nie powinien zajmować zbyt dużo miejsca. Uczniowie młodszych klas lubią kolorowe śniadaniówki, przedstawiające na przykład postacie z ulubionych kreskówek. Tak właśnie prezentują się pojemniki Monbento Tresor, idealne dla uczniów klas I-III. Dostępne są w kilku kolorach: banana, lime, liczi i iceberg. Pojawiają się także wersje limitowane w innych barwach. Razem z lunchboxem w zestawie są kółka z obrazkami, które dzieci mogą umieszczać w specjalnym okienku, lub stworzyć własny rysunek lub podpis, i w ten sposób spersonalizować swoją śniadaniówkę.

Jakie zalety ma Lunchbox bento Tresor?

 • Jest wyjątkowo pojemny, pomieści aż 0,9 litra, składa się z dolnego pudełka oraz dwóch dodatkowych pojemników mocowanych na górze, spakować do niego można nie tylko kanapkę, lecz również dodatki, porcję owoców i warzyw.
 • Jest bardzo praktyczny również na wycieczki, w dolnej części można przechować danie obiadowe typu risotto, sałatkę czy naleśniki, a w górnych pojemniczkach inne przekąski.
 • Komora dolna jest wyposażona w uszczelkę, więc na pewno nic z niej nie wycieknie.
 • Dzieci nie będą mieć problemu z otwieraniem i zamykaniem pojemnika, zatrzaski chodzą leciutko, a jednocześnie szczelnie spinają pudełko.
 • Śniadaniówka Tresor wystarczy na bardzo długo, zrobiona jest z odpornego na zarysowania, twardego tworzywa
 • Spełnia normy bezpieczeństwa, jest wolny od BPA.
Lunchbox dla dzieci – wygodne pudełka na drugie śniadanie dla uczniów

Lunchbox z przegródkami dla młodzieży

Starsi uczniowie i studenci przy wyborze lunchboxa kierują się jego funkcjonalnością, lecz oryginalny design również ma dla nich duże znaczenie. Pojemniki Monbento Square są bardzo starannie wykonane i ładne. Mają dużą pojemność, aż 1,7 litra, lecz składają się z dwóch pięterek, każde po 850 ml. Nie trzeba nosić całego pojemnika, gdy nie ma takiej potrzeby.

Zalety Monbento Square:

 • duża pojemność,
 • możliwość korzystania z jednej części pojemnika,
 • łatwo utrzymać go w czystości, można myć w zmywarce,
 • wyjątkową szczelność zapewniają uszczelki przy pokrywkach, dodatkowo zabezpieczany jest gumkami,
 • można używać w kuchence mikrofalowej,
 • bezpieczny, wolny od BPA.

Lunchboxy dla dzieci i młodzieży pomagają zapewnić im pełnowartościowe posiłki w szkole i na uczelni. Aby uczniowie chętnie z nich korzystali, muszą być one nie tylko praktyczne, lecz również ładne, modne i atrakcyjne. Skorzystaj z oferty Monbento i pomóż dzieciom zdrowo się odżywiać!

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.