„GRA O TRON”: MAPA WESTEROS MOŻE BYĆ TWOJA

Zaprojektowanie mapy to wyzwanie dla każdego grafika. Zaprojektowanie mapy fikcyjnego świata, jeszcze większe. Michael Tyznik doskonale sobie poradził z tym zadaniem, tworząc mapę kolejową Westeros z „Gry o tron”.

 

gra o tron_serial_mapa (1)

 

Michael Tyznik jest grafikiem, kreatorem marek oraz fanem serialu „Gra o tron”. Jako taki zaprojektował grafikę przedstawiającą mapę kolejową Westeros – serialowego świata. Projekt powstał pod wpływem inspirujących dzieł Camerona Bootha, który znany jest ze swoich map kolejowych różnych regionów i stanów USA.

Mapy Tyznika są doskonale zaprojektowane i bardzo szczegółowe, pokazują wiele linii kolejowych, które zaczynają się w Królewskiej Przystani, przechodzą do Orlego Gniazda, twierdzy Winterfell i do Czarnego Zamku. Tyznik uwzględnił także linie promowe.

 

gra o tron_serial_mapa (1)

gra o tron_serial_mapa (4)gra o tron_serial_mapa (3)gra o tron mapa (1)gra o tron mapa (2)Mapy można nabyć na stronie inPRNT, w zależności od wielkości wydruku za 30, 40 lub 80 dolarów.

Wszystkie grafiki pochodzą ze strony Michaela Tyznika.

About Anna Oporska

Z wykształcenia historyczka sztuki oraz redaktorka. Zawodowo piszę o designie, wnętrzach, filmach i podróżach. Współpracowałam z czterykaty.pl, domosfera.pl, „Czas na Wnętrze”, Onet.pl, Allegro.pl. Jestem też „opowiadaczem”. Zdobyłam wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Prelegentów Filmowych.
Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.