MR. T – GWIAZDA „DRUŻYNY A” – POPROWADZI PROGRAM O REMONTACH

Aktor z popularnego serialu z lat 80. powraca do telewizji w nowej roli. Mr. T, fanom serialu „Dryżyna A” znany jako B.A. Baracus, został właśnie gospodarzem programu o domowych renowacjach. Show nazywa się „I Pity the Tool”.

Program będzie nadawany przez DIY Network i, jak donosi The Hollywood Reporter, Mr. T już podpisał kontrakt. W każdym odcinku Mr. T ze swoją ekipą będzie odnawiał dla wybranej rodziny dom. Stałym elementem show będzie burzenie ścian, i to tą częścią remontów będzie się przede wszystkim zajmował aktor. Nazwa programu „I Pity the Tool” (Żal mi narzędzi) jest parafrazą charakterystycznego powiedzonka B.A. Baracusa, które często słyszeli widzowie serialu – „I pity the fool” (żal mi głupca). Show ma wystartować na antenie jeszcze w tym roku.

 

Mr. T, host of DIY Network's I Pity the Tool.

 

Mr. T urodził się w 1952 roku w Chicago. Pochodzi z wielodzietnej, ubogiej rodziny. Karierę zaczynał od walk wrestlingowych i był partnerem Hulka Hogana. To wówczas przybrał pseudonim Mr. T (naprawdę nazywa się Lawrence Tureaud). Aktorstwo przyszło później. Rola najemnika w „Drużynie A” była jego najważniejszą w karierze. Wielokrotnie jeszcze pojawiał się na małym ekranie, ale bez większych sukcesów. Zaliczył też kilka występów na wielkim ekranie, z których najważniejszym była rola u boku Sylvestra Stallone’a w filmie „Rocky 3”.

 

Mr T, Drużyna A

About Anna Oporska

Z wykształcenia historyczka sztuki oraz redaktorka. Zawodowo piszę o designie, wnętrzach, filmach i podróżach. Współpracowałam z czterykaty.pl, domosfera.pl, „Czas na Wnętrze”, Onet.pl, Allegro.pl. Jestem też „opowiadaczem”. Zdobyłam wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Prelegentów Filmowych.
Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.