Central Perk z serialu „Przyjaciele” powstanie w Warszawie

Polska fanka legendarnego serialu „Przyjaciele” zapowiedziała otwarcie w Warszawie kawiarni Central Perk, będącej wierną kopią serialowego lokalu. To w nim przesiadywali tytułowi przyjaciele. Kawiarnia ma rozpocząć działalność na przełomie maja i kwietnia.

Przyjaciele-Central-Perk-5

 

Jak poinformował serwis warszawa.naszemiasto.pl młoda warszawianka Monika Adamiak zapowiedziała otwarcie kawiarni Central Per z serialu „Przyjaciele”. Adamiak jest zdeklarowaną fanką telewizyjnego show. W rozmowie z portalem powiedziała, że poszukiwania odpowiedniego lokalu jeszcze trwaj. Ma jednak nadzieję szybko podjąć ostateczną decyzję i rozpocząć prace nad wystrojem, tak aby kawiarnia ruszyła na przełomie maja i kwietnia. „Myślimy przede wszystkim o wiernych fanach serialu, ale także mieszkańcach stolicy, którzy chcieliby miło spędzić czas przy kawie” – tłumaczy w rozmowie z warszawa.naszemiasto.pl Monika Adamiak.

 

Central_Perk

 

Central Perk była ulubionym miejscem spotkań serialowych przyjaciół: Moniki, Chandlera, Rachel, Rossa, Phoebe i Joeya. Rachel i Joey nawet w pewnych okresach pracowali w kawiarni jako kelnerzy. Pozostali najczęściej popijali kawę zasiadając na pomarańczowej sofie.

Więcej o kawiarni Central Perk i mieszkaniach, w których mieszkali „Przyjaciele” możecie przeczytać TUTAJ.

About Anna Oporska

Z wykształcenia historyczka sztuki oraz redaktorka. Zawodowo piszę o designie, wnętrzach, filmach i podróżach. Współpracowałam z czterykaty.pl, domosfera.pl, „Czas na Wnętrze”, Onet.pl, Allegro.pl. Jestem też „opowiadaczem”. Zdobyłam wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Prelegentów Filmowych.
Bookmark the permalink.

One Comment

  1. Virtual Private Server

    Wiele osob jest zaskoczonych ze restauracja mieszczaca sie na parterze budynku przy 90 Bedford Street w srodku zupelnie nie przypomina kultowej kawiarni Central Perk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.