Jaki serial wybrać na spotkanie z koleżankami?

Spotkanie z koleżankami może być świetną okazją do spędzenia czasu na dyskusjach na tematy filmowe. Interesującą propozycją jest wspólne oglądanie serialu, na przykład umawianie się na co drugi dzień o tej samej porze. Jaki serial wybrać na spotkanie z koleżankami?

fot. Kadr z serialu „Wielkie kłamstewka”

Serial prawniczy: „Sprawa idealna”

Serial „Sprawa idealna” to doskonała propozycja dla tych kobiet uwielbiających produkcje o prawnikach, których akcja dzieje się w przeszklonych biurach kancelarii i na sali sądowej, a jednocześnie wplecione są różnorodne wątki obyczajowe. „Sprawa idealna” to spin-off serialu „Żona idealna”, jednak wcale nie trzeba oglądać poprzedniej produkcji, aby wiedzieć, o co chodzi. Maya Rindell zostaje zatrudniona w kancelarii adwokackiej, w której jednym z partnerów jest Diane Lockhart. Splot nieszczęśliwych okoliczności sprawia, że Diane rezygnuje z pracy, a dodatkowo traci oszczędności całego życia i nie może przejść na emeryturę. Okazuje się, że Diane straciła swój majątek w piramidzie finansowej prowadzonej przez ojca Mai. Stanowcza prawniczka pomaga jednak młodej dziewczynie i razem znajdują zatrudnienie w kancelarii zrzeszającej Afroamerykanów. Nowa firma koncentruje się przede wszystkim na badaniu spraw, związanych z brutalnością policji. W każdym odcinku serialu pojawia się inna sprawa prawnicza, a dodatkowo wplecione są kwestie obyczajowe, polityczne i światopoglądowe. Więcej o tym i innych serialach można znaleźć na stronie: https://hbogo.pl/seriale.

Doskonały serial „Wielkie kłamstewka”

„Wielkie kłamstewka” to produkcja w sam raz dla kilku koleżanek, które chcą mieć wspólne tematy do rozmowy. Serial prezentuje historię trzech kobiet oraz ich partnerów i dzieci, a dodatkowo w tle pojawia się sprawa morderstwa. Produkcja uznana jest za jedną z najlepszych ostatnich lat, dlatego jest to pozycja obowiązkowa. Wśród największych zalet serialu można wymienić świetnie napisany scenariusz i znakomitą obsadę, w której skład wchodzi m.in. Nicole Kidman i Reese Witherspoon.

Ciekawy serial kostiumowy „Targowisko próżności”

Serial „Targowisko próżności” to świetna propozycja na wieczór, która na pewno zaciekawi wszystkie miłośniczki prozy Williama Thackeraya. Produkcja została zrealizowana w ciekawej formie, z dynamiczną akcją i świetnie skrojonymi postaciami. Wielką zaletą tego serialu jest dodatnie interesujących niuansów, które urealniają kreacje aktorskie i sprawiają, że produkcja staje się nowocześniejsza i dopasowana do czasów współczesnych. „Targowisko próżności” to także ciekawa opcja dla tych osób, które widziały świetną wersję filmową z Reese Witherspoon. Oglądając obie propozycje, można porównać kreacje aktorskie oraz wątki fabularne. Okazuje się, że najnowsza produkcja jest doskonała i może stawać w szranki z filmem. Wybierając serial na spotkanie z koleżankami, warto zastanowić się nad taką produkcją, która spodoba się wszystkim paniom, a jednocześnie stworzy pole do dyskusji.

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.