12-latek w parku rozrywki Rabkoland – na jakie atrakcje może liczyć?

Parki rozrywki to jedno z popularniejszych miejsc aktywnego wypoczynku dla całych rodzin. Sprawdzą się również wtedy, gdy organizujesz wyprawę z wymagającym 12-latkiem. Jakie atrakcje sprawdzą się najlepiej w jego przypadku? Przekonaj się!

Jeśli Twoje dziecko jest wyjątkowo wymagające pod względem spędzania wolnego czasu, a Tobie zależy na zacieśnianiu rodzinnych więzi, dobrą opcją będzie park rozrywki Rabkoland. Znajdują się w nim atrakcje nie tylko dla dzieci, ale i dla każdego, kto wchodzi w etap dojrzewania. O jakich mowa? Przeczytaj poniższy artykuł!

Rollercoaster

Choć atrakcje i oferty zmieniają się w zależności od konkretnego obiektu, niezmiennie królem każdego paku rozrywki jest rollercoaster. Z całą pewnością będzie to pierwszy punkt Twojej wycieczki z każdym 12-latkiem! W Rabkolandzie rollercoaster nie jest zwykłą kolejką górską, lecz pełną emocji, kolorową podróżą, w której uczestniczyć mogą zarówno mali, jak i więksi goście obiektu. Dreszczyk emocji gwarantowany!

Łódź Wikinga

Łódź Wikinga to kolejna odważna atrakcja, która zapewni Twojemu dziecku podróż do samego nieba i pobudzi jego wyobraźnię. To wielka huśtawka w formie drewnianego statku, z której jednocześnie może korzystać aż 24 osoby. Zapewnia silne kołysanie ruchem wahadła. Ciekawostką jest, że na pokładzie – poza ludźmi – spotkać możesz Owieczki Irenki!

Śpiżarnia – Dom Strachów

Choć Spiżarnia może w pewnym sensie przypominać klasyczny dom strachów, w praktyce jest niezwykle tajemniczym, fascynującym miejscem podziemnej krainy przygód. Składają się na nią liczne pomieszczenia pełne zapasów, słojów ze smakołykami, przetworów, warzyw i owoców oraz herbatek ziołowych. Zabierz swojego 12-latka do Spiżarni i pozwól mu przekonać się, dlaczego zapasy magicznie znikają!

Diabelski Młyn

Diabelski młyn to kolejna kultowa atrakcja większości parków rozrywki, zatem nie mogło jej zabraknąć również w Rabkolandzie. Widać z niej całą panoramę regionu – malowniczy Luboń Wielki oraz pasma gór Beskidu Wyspowego. Uczestnicy zabawy odbędą wspaniałą podróż, siedząc w pięknych, stylowych gondolach. Może to stanowić odpoczynek między bardziej aktywnymi atrakcjami.

Autodrom

Nie ma wesołego miasteczka bez dobrze znanego każdemu autodromu! Każdy 12-latek będzie zachwycony możliwością driftowania, rozpędzania się, ścigania czy zderzania z innymi autami bez żadnych konsekwencji! Dla Ciebie, jako rodzica, z pewnością znaczenie będzie mieć fakt, że atrakcja jest całkowicie bezpieczna! Poznaj ze swoim dzieckiem moc silników drzemiącą w najnowszych modelach autoskoterów.

Wieża Swobodnego Spadania

Każdy, kto uwielbia atrakcje pełne adrenaliny i niesamowitych emocji, powinien spróbować Wieży Swobodnego Spadania w Rabkolandzie. Specjalne gondole najpierw powoli unoszą się do góry, później zaś gwałtownie spadają, aby tuż przed końcem jazdy uruchomić hamulce i ponownie spowolnić swój tor ruchu. Choć każdy wie, co za chwilę nastąpi, efekt zaskoczenia gwarantowany!

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.