Odbierasz klucze do nowego mieszkania? Spraw sobie uroczy breloczek, dzięki któremu na zawsze zapamiętasz tę chwilę!

Nowe mieszkanie to ważne wydarzenie w życiu wielu osób. Można nawet symbolicznie traktować je jako oficjalne wejście w dorosłość. Taką chwilę warto utrwalić w pamięci. Pomoże w tym praktyczny gadżet, który będziesz mieć ze sobą zawsze – breloczek, który będziesz nosić przy kluczach! 

Brelok – prosty gadżet, który zawsze będzie Ci towarzyszył

To nie tylko dekoracyjny dodatek, który świetnie wygląda. Historia breloków sięga XIX wieku! W swoich początkach były używane jako akcesoria, które miały zapobiegać włamaniom poprzez ciasne mocowanie klucza do drzwi.

Mimo tego, że znany był o wiele wcześniej, to opatentowany został dopiero w 1894 roku przez Fredericka J. Loudina. To bardzo ciekawa postać: poza zgłoszeniem kilku wniosków patentowych należał też do światowej sławy chóru, który występował m.in. dla królowej Wiktorii.

Z biegiem czasu gadżet stale ewoluował. Funkcja zabezpieczająca zaczęła tracić na znaczeniu, gdy na rynku pojawiły się nowe generacje zamków, które w dużej mierze rozwiązywały problem luźnych kluczy, które z łatwością można było wypchać z mechanizmu obrotowego.

Prawdziwy boom na breloczki i zawieszki do kluczy eksplodował na przełomie lat 70. i 80. XX wieku. W naszym kraju, który znajdował się wtedy w bloku wschodnim, wybór był mocno ograniczony, jednak na zachodzie gadżety te szczególnie upodobali sobie przedstawiciele subkultury punków, później, już po upadku muru berlińskiego, także skate’ów.

Dziś to raczej sentymentalne akcesoria, które przede wszystkim świetnie wyglądają i po prostu cieszą oko posiadacza, bo umieszczony na nich nadruk lub podobizna może przywoływać ciepłe, ważne dla użytkownika, wspomnienia. Uniwersalne breloki do kluczy kupisz w sklepie: https://plexido.pl/.

Nie potrafisz znaleźć nic dla siebie? Zaprojektuj własny breloczek!

Wybrane firmy działające na polskim rynku dają możliwość personalizacji produktu. Co możesz wybrać, jeśli zdecydujesz się skorzystać z oferty Plexido?

Masz wpływ na takie elementy breloka, jak:

  • kształt,
  • materiał,
  • kolor,
  • grafikę lub tekst.

To oznacza, że każdy taki produkt może stać się jedynym w swoim rodzaju, prawdziwym białym krukiem. Rzecz stworzona z myślą o Tobie (lub ważnej dla Ciebie osobie) będzie jeszcze cenniejsza i z pewnością będzie miała o wiele większą wartość sentymentalną.

Personalizowany, metalowy brelok z wizerunkiem psa

Nic nie stoi na przeszkodzie, by na breloku nadrukować np. ważną datę (np. odbioru mieszkania lub spłacenia ostatniej raty kredytu), inicjały właściciela, dedykacji, lub sentencji. Jeśli brelok ma być stylowym podarkiem, poniżej znajdziesz naszą listę sentencji po łacinie, wraz z tłumaczeniem na język polski.

  • „Domus est ubi cor est” – dom jest tam, gdzie jest serce.
  • „In domo sua quisque est rex” – każdy jest królem we własnym domu.
  • „Pax in domo” – pokój w domu (pokój dla tego domu).
  • „Hic manebimus optime” – tutaj będziemy się czuć najlepiej.
  • „Domus dulcis domus” – dom, słodki dom.
  • „Sub tecto suo tutissimus” – najbezpieczniej jest pod własnym dachem.

Zakup breloczka – małego akcesorium o wielkiej wartości!

Jak widzisz, zakup breloczka do kluczy, który jest pięknym i praktycznym dodatkiem, jest doskonałym pomysłem na upamiętnienie tak ważnego momentu, jak jest przeprowadzka do nowego miejsca mieszkania. To także cenny upominek dla bliskich, umożliwiający zachowanie wspomnień na długie lata.

Pamiętaj, że szczegóły mają znaczenie! Najwyższej jakości materiały, opcje personalizacji czy trwałość to ważne cechy produktu, które na pewno docenisz. Uroczy breloczek od Plexido to idealny sposób na dodanie osobistego akcentu do codziennej rutyny i zachowanie tych wyjątkowych chwil na zawsze.

 

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.