O STRONIE

Learning from Hollywood, czyli ucząc się od Hollywood, to blog o wnętrzach, domu, stylu życia i poszukiwaniu inspiracji, głównie w kinie, ale nie tylko. Jest to miejsce dla osób ceniących stylowo urządzone wnętrza, pięknie zaprojektowane rzeczy, podróże oraz wszystko co wartościowe w życiu. Tutaj stawiam przede wszystkim na jakość, szukam dobrych pomysłów i rozwiązań. Polecam tylko to, co naprawdę na to zasługuje.

A dlaczego uczymy się od Hollywood? Bo ono symbolizuje kino, w którym wszystko jest możliwe. Wierzę, że każdy może mieć lepsze, piękniejsze otoczenie i co za tym idzie życie.

O mnie

Nazywam się Anna Oporska.

Design, wnętrza, kino, podróże i jedzenie – to mnie interesuje najbardziej (nie zawsze w tej kolejności). Tutaj tym wszystkim chce się z Wami dzielić, pokazywać piękne rzeczy i wartościowe filmy, z których tak wiele można wyciągnąć inspiracji.

Cenię wysoką jakość, zaangażowanie i pasję.

Planuję wiele podróży, urządzenie swojego wymarzonego domu i odkrywanie nowych rzeczy.

A teraz kilka faktów. Z wykształcenia jestem historykiem sztuki oraz redaktorem. O designie, wnętrzach, a także filmach i podróżach piszę w czasopismach oraz na portalach internetowych. Mam na swoim koncie współpracę m.in. z czterykaty.pl, domosfera.pl, „Czas na Wnętrze” i kilkoma innymi tytułami. Jestem też „opowiadaczem”. Zdobyłam wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Prelegentów Filmowych.

Jeśli masz jakieś pytanie, sugestię, refleksję, którą chcesz się podzielić, zapraszam do KONTAKTU ze mną. Osoby zainteresowane współpracą zapraszam TUTAJ. Można mnie też obserwować na Instagramie, na nim dzielę się zdjęciami z podróży, jak i codziennymi zachwytami.