O STRONIE

Learning from Hollywood, czyli ucząc się od Hollywood, to blog o wnętrzach, domu, stylu życia i poszukiwaniu inspiracji, głównie w kinie, ale nie tylko. Jest to miejsce dla osób ceniących stylowo urządzone wnętrza, pięknie zaprojektowane rzeczy, podróże oraz wszystko co wartościowe w życiu. Tutaj stawiamy przede wszystkim na jakość, szukamy dobrych pomysłów i rozwiązań. Polecamy tylko to, co naprawdę na to zasługuje.

A dlaczego uczymy się od Hollywood? Bo ono symbolizuje kino, w którym wszystko jest możliwe. Wierzymy, że każdy może mieć lepsze, piękniejsze otoczenie i co za tym idzie życie.

O mnie

Nazywam się Anna. Z wykształcenia jestem historykiem sztuki oraz redaktorem. O designie, wnętrzach, a także filmach i podróżach piszę w czasopismach oraz na portalach internetowych. Współpracuję m.in. z czterykaty.pl, domosfera.pl, „Czas na Wnętrze”. Zdarza mi się także opowiadać, głównie o designie i filmach. Mogę się pochwalić wyróżnieniem na Ogólnopolskim Konkursie Prelegentów Filmowych.

Jeśli masz jakieś pytanie, sugestię, refleksję, którą chcesz się podzielić, zapraszam do KONTAKTU ze mną. Osoby zainteresowane współpracą zapraszam TUTAJ. Można mnie też obserwować na Instagramie, na nim dzielę się zdjęciami z podróży, jak i codziennymi zachwytami.