PO GODZINACH: SUPERBOHATERZY STRZELAJĄ SOBIE SELFIE

Po tym jak Ellen Degeneres wrzuciła słynne selfie z gali oscarowej, wszyscy pstrykają sobie sweet focie. Moda ta dopadła także superbohaterów Marvela.

 

4

 

Kapitan Ameryka, Thanos, a nawet Groot ulegli modzie na selfie. Bohaterzy komiksów i filmów Marvela strzelają je sobie bez opamiętania, na szczęście na razie tylko na ilustracjach. Autorem grafik z komiksowymi postaciami robiącymi sobie zdjęcia telefonem jest polski rysownik, ilustrator i twórca komiksów, Norbert Rybarczyk. Kim jest? Rocznik ’82, pochodzi z Kielc, a obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. Przez trzy lata pracował jako ilustrator i projektant grafik dla polskiej firmy odzieżowej Cropp. Współautor Barbarzyńców cz. I Klątwa, rysunków do Poszukiwaczy zaginionego kwiatu paproci. Założyciel studia ilustracji Le Crayon Enchante. Do tego wszystkiego trzeba dodać fan Marvela i ewidentnie selfie. Poniższe ilustracje oddają te zainteresowania. Są zabawne, kolorowe i świetnie narysowane.

 

Ronan

Ronan

Thanos

Thanos

Groot

Groot

Kapitan Ameryka

Kapitan Ameryka

Thanos

Thanos

Doctor Strange

Doctor Strange

Kapitan Ameryka

Kapitan Ameryka

 

Winter Solider

Winter Solider

About Anna Oporska

Z wykształcenia historyczka sztuki oraz redaktorka. Zawodowo piszę o designie, wnętrzach, filmach i podróżach. Współpracowałam z czterykaty.pl, domosfera.pl, „Czas na Wnętrze”, Onet.pl, Allegro.pl. Jestem też „opowiadaczem”. Zdobyłam wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Prelegentów Filmowych.
Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.