WSPÓŁPRACA

Learning from Hollywood to jeden z najszybciej rozwijających się blogów wnętrzarsko-lifestyle’owych. Wyróżniają go oryginalne i merytoryczne treści. Znakiem rozpoznawczym bloga są artykuły opisujące filmowe wnętrza, a także różne inne filmowe konteksty. Do tego na stronie można znaleźć wysokiej jakości treści poradnikowe. Dzięki temu czytelnicy znajdują tu nie tylko inspiracje, ale też praktyczne podpowiedzi, jak urządzić wnętrze.

Blog odwiedzają osoby zainteresowane urządzaniem i dekorowaniem wnętrz, filmami i kinem, otwarte na świat i chcące żyć ciekawie i w dobrym stylu. Średnio miesięcznie na blog zagląda 40 tys. unikalnych użytkowników. W grudniu 2018 było ich ponad 46 tys.

Chcesz podjąć ze mną współpracę? Musisz wiedzieć, że do każdej propozycji podchodzę indywidualnie, proponując dopasowane działania i formy promocji: od standardowych postów sponsorowanych, konkursów i recenzji, po warsztaty, prelekcje, wyjazdy studyjne i znacznie więcej. Podejmuję współpracę z markami i firmami, które są spójne z tym, co tworzę i pokazuję na blogu.

Kontakt

Napisz do mnie: anna@learningfromhollywood.pl


Do tej pory zaufali mi m.in.: